Maišytuvai dažams

Maišytuvai
Maišytuvai yra itin svarbūs išgaunant nepriekaištingą paviršiaus padengimą.
Su tinkama maišymo technologija galima išgauti ir itin tikslias spalvas bei vientisą dažų sluoksnio storį.
 
Maišytuvo tipas
Rankinis maišytuvas Oru varomi maišytuvai Elektra varomi maišytuvai su reduktoriumi Elektra varomi maišytuvai su reduktoriumi ir magnetine sankaba
http://www.walther-pilot.de/english/images/handruehrwerkcols4.jpg http://www.walther-pilot.de/english/images/drw_freicols4.jpg http://www.walther-pilot.de/english/images/erw_freicols4.jpg http://www.walther-pilot.de/english/images/magnetrw_freicols4.jpg
Paprastas rankinio maišymo skriejikas.  Maišytuvai yra pilnai surinkti ir susideda iš variklio, reduktorių, indo dangčių perėjimų, veleno ir sparnuotės. Greitis bei galia gali būti lengvai koreguojami atsižvelgiant į klampumą. Motorui nereikia tepalų ar kitos sutepimo formos. Kompaktiškas dizainas leidžia naudoti bet kur.  Maišytuvas yra pilnai surinktas ir sudarytas iš motoro, sankabos, reduktoriaus, dangčio, veleno ir maišyklės. Maišytuvo velenas yra perskeltas, sukimo momentas yra perduodamas magnetinės sankabos. Medžiaga atskirta hermetiškai. 
       
Pritaikymo sritys priklauso nuo medžiagos tipo LDG ir MDG. Daugiau detalių katalogo 44 puslapyje. Pritaikymo sritys priklauso nuo medžiagos LDG, MDG, FMB bei būgno dangos. Papildomos informacijos rasite kataloge, puslapiuose 44, 46, 47 bei 49.
 
Pritaikymo sferos priklauso nuo medžiagos tipo LDG, MDG, FMB bei būgnų dangos. Išsami informacija kataloge: 44, 46, 47 bei 49 puslapiuose.  Pritaikymo sritys priklauso nuo medžiagos:
iki 2000 literų talpos.  
 
 
Rotorių elementai
Geležtinės sparnuotės Šlaitinės sparnuotės Taurinė sparnuotė
PILOT Calix
Raštuotas rotorius Propelerio tipo Lenkta sparnuotė
http://www.walther-pilot.de/english/images/blattruehrercols6.jpg http://www.walther-pilot.de/english/images/schraegblattcols6.jpg http://www.walther-pilot.de/english/images/calixcols6.jpg http://www.walther-pilot.de/english/images/gitterblattcols6.jpg http://www.walther-pilot.de/english/images/ringpropellergrocols6.jpg http://www.walther-pilot.de/english/images/klappaufcols6.jpg
MDG 4 -250
30 l Hobbocks and small containers
LDG
Vacuum tank 
200 l Indai
Ypatingas FMB indas
MDG 4 - 250
IBC 200 l indas
30 l Hobbocks und small-size containers
LDG
special-tank
Vacuum tank
FMB  
200 l indai
Ypatingas
FMB indas
MDG 1 - 4
IBC-
LDG  indas
Lenkta sparnuotė puikiai tinka IBC talpoms. Sparnai lengvai reguliuojasi per padavimo vamzdį. Taip pasiekiamas optimalūs maišymo rezulatatai. 
 
ATEX
http://www.walther-pilot.de/english/images/ex_logocols3.jpg Oru bei elektra varomi maišytuvai yra apsaugoti pagal 94/9/EC (ATEX). Sprogimams neatsparios versijos taipogi galimos.